O Nas

Witamy na naszej stronie

Galeri Sultan to nazwa naszego sklepu który powstał ponad 20 lat temu w Turcji ( Stambul) , na najwiekszym tureckim bazarze – Kapali Carsi – Kryty Bazar lub ang. Grand Bazaar.

 

Kryty bazar w Stambule powstał w XV w . Zajmuje on powierzchnię 30 hektarów, ma 61 ulic z około 4000 sklepikami. Raj dla miłosników orientu – można tu kupić dywany , tureckie lampy , jedwabne szale , ozdoby , biżuterie . To miejsce przepełnine , kolorem , zapachem , i muzyką .

 

Kryty Bazar codziennie odwiedza tysiące turystów z całego świata. Przez wiele lat pracy nawiązaliśmy wiele zagranicznych znajomość które trwaja do dziś. Spotykamy tu również grupy polskich turystów i to własnie dzięki nim wpadliśmy na pomysł założenia internetowej wersji naszego sklepu. W ten sposób udostępniliśmy ludziom, którzy nie mają sposobności podróżować do tego pięknego kraju, kupno przedmiotów prosto z Turcji .

 

 

W naszym sklepie oferujemy wyroby wyłącznie pochodzenia tureckiego.

 

W swojej ofercie posiadamy m in. Turecką bizuterię srebrną , Biżuterię z kamieni szkachetnych , Akcesoria do kawy i herbaty po turecku, Ozdoby i Dekoracje w orientalnym stylu, Chusty oraz szale pashmina , Tureckie lampy mozaikowe , Akcesoria kuchenne i wiele wiele innych.Nasz asortyment mogą Państwo zobaczyć w galerii na naszej stronie.

 

Zajmujemy  się również sprzedaża interntową w serwisie aukcyjnym allegro.pl

Nasze konto to : sultangalerı

 

Wszelkie informacje dotyczace współpracy znajdą Panstwo w zakładce Współpraca  

 

Informacje dotyczace zakupu oraz finalizacji transakcji można znaleść w zakładce Jak Kupować